';

O inwestycji

Każdy z budynków wykonany jest w technologii tradycyjnej murowanej. Pokrycie dachu wykonane jest z nowoczesnej, wysokiej klasy blachy na rąbek. Stolarka okienna z pakietem trzyszybowym, brama garażowa wraz z automatyką. Każdy dom posiada instalację : elektryczną, gazową , wodno-kanalizacyjną, kanalizacji deszczowej wraz z przyłączami, kompletną instalacją centralnego ogrzewania oraz okablowanie : instalacji alarmowej i zasilania pod domofon. Elewacja wykonana ze styropianu grubości 20 cm wraz z tynkiem silikonowych i elementami ozdobnymi z betonu architektonicznego. W budynku wykonane tynki cementowo-wapienne oraz wylewki betonowe. Infrastruktura wokół budynku : ogrodzenie z siatki panelowej, brama przesuwna wraz z automatyką, furtka oraz kostka brukowa.


 

Poniżej przedstawiamy informacje na temat zaawansowania prac budowlanych :


 

  1. Zakończyliśmy wykonanie fundamentów w budynkach : M1-M6.

  2. Zakończyliśmy murowanie ścian parteru oraz zalewanie słupów żelbetowych w budynkach M5 i M6.

  3. Rozpoczęliśmy wykonywanie szalunków pod płytę stropową w budynkach M5 i M6.

  4. Rozpoczęliśmy murowanie ścian parteru budunków M1 i M2.

  5. Rozpoczęliśmy zbrojenie płyty stropowej w budynkach M5 i M6.

  6. Zakończyliśmy betonowanie stropu nad parterem w budynkach M5 i M6.

  7. Zakończyliśmy murowanie ścian piętra budynków M5 i M6.

  8. Wykonano wieniec w budynku M5 i M6.

  9. Zakończono murowanie ścian szczytowych w budynkach M5 i M6.

  10. Wykonanie słupów zelbetowych parteru w budynkach M1 i M2.

Lokalizacja

Wybierz mieszkanie i dokonaj rezerwacji

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest ZAPART ul. Sowińskiego 17/2, 33-100 Tarnów.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysyłania informacji handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest ZAPART ul. Sowińskiego 17/2, 33-100 Tarnów.